slide

V této sekci bychom si rádi připomněli, co se nám za dobu našeho působení podařilo :-)

DRUHÁ INTERNETOVÁ AUKCE

Druhá internetová aukce probíhala krátce, byla reakcí na kritický stav po letošních povodních v Čechách. Výtěžek aukce byl proto slíben koníkům do povodněmi postižených oblastí. Prodány byli dvě fotografie a za získané peníze putoval granulovaný česnek proti útokům vylíhnutého obtížného hmyzu v zaplaveném Terezíně, Mlékojedech a Chuchli.

Fotka zde

PRVNÍ INTERNETOVÁ AUKCE

První internetová aukce byla avízována přímo na koncertu a spuštěna krátce po něm. Vydražili se fotografie Dana Bárty, Davida Kollera i Romana Dragouna, Danův kulich, kniha , CD... celkem jsme získali 5.800,- Kč, které také putovali stacionáři Utilis do kasičky na nové prostory.  

DOBROČINNÝ KONCERT "DOST DOBRÝ kROCK"

Na konci dubna proběhl první dobročínný koncert s názvem Dost dobrý kROCK. Náš další krok, a věříme že dobrý, směrem k lepším prostorám břeclavského stacionáře, podpořili svým vystoupením naši přední umělci - Roman Dragoun, David Koller a jeho Band a kmotrem koncertu byl Dan Bárta s Illustratosphere. Během koncertu proběhla dražba fotografíí účinkujích, požízených v profesionálním ateliéru agentury Chase Art. Každý z umělců navíc věnovali  občanskému sdružení Vilík cenné předměty. Některé z nich byli následně prodány přímo na koncertu, některé v aukcích na našich na webových stránkách. A některé jsou ještě k mání... Před půlnocí v den koncertu jsme z rukou Davida Kollera předávali břeclavskému stacionáři Utilis šek na 110.940,- Kč, což byli všechny peníze získané z prodeje lístků a z vydražených fotografií na místě.

Videoreportáž TV Fénix

"Dost dobrý kROCK" ve fotoreportáži na FB

Pozvánka v deníku Břeclavsko 

Článek v deníku Břeclavsko

TANEČNÍ PROJEKT

Ještě před oficiálním zápisem na MVČR jsme iniciovali Vánoční projekt tanečního studia Actiwity D.C., která celý výtěžek svých předvánočních vystoupeni věnovala břeclavskému stacionáři UTILIS. Celková částka, která byla předána na posledním představení, činila krásných 120.000,- korun.

Článek v deníku Břeclavsko

Fotoreportáž z projektu na FBObčanské sdružení Vilík